Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Siedziba naszej kancelarii mieści się w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie oraz Belwederu – Rezydencji Prezydenta RP. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

ul. Lądowa 6/4
00-759 Warszawa
tel.: +48 22 245 11 12
email: info@gpwlegal.com

Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Zadzwoń teraz: +48 22 245 11 12

Karol Petryk

Adwokat; w dotychczasowej kilkunastoletniej praktyce koncentruje się na reprezentowaniu Klientów w prowadzonych sporach sądowych. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, pracy i ubezpieczeń społecznych. W ramach Kancelarii nadzoruje i koordynuje prowadzone działania procesowe, obejmujące niejednokrotnie setki lub tysiące równolegle prowadzonych spraw sądowych danego Klienta.

Doradza Klientom w przygotowaniu strategii działań procesowych, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i sądowym oraz egzekucyjnym.

Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, zarówno w zakresie doradztwa bieżącego jak i w skomplikowanych przedsięwzięciach gospodarczych i procesach inwestycyjnych (tj. procesy budowlane w ramach generalnego realizatorstwa inwestycji i spółek celowych, postępowania o oddanie nieruchomości w użytkowanie wieczyste, przekształcenia spółek, podziały spółdzielni). Projektuje i opiniuje umowy oraz akty wewnętrzne Klientów Kancelarii.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikacje adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, której jest członkiem. Pracuje również w języku angielskim.

Choose language