Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Siedziba naszej kancelarii mieści się w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie oraz Belwederu – Rezydencji Prezydenta RP. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

ul. Lądowa 6/4
00-759 Warszawa
tel.: +48 22 245 11 12
email: info@gpwlegal.com

Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Zadzwoń teraz: +48 22 245 11 12

Karol Petryk

adwokat; w dotychczasowej 12-letniej praktyce koncentruje się na prawie nieruchomości, inwestycjach budowlanych oraz reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Obsługuje kompleksowo podmioty gospodarcze, w szczególności spółki prawa handlowego i spółdzielnie mieszkaniowe w zakresie doradztwa bieżącego jak i w skomplikowanych przedsięwzięciach gospodarczych i procesach inwestycyjnych (tj. procesy budowlane w ramach generalnego realizatorstwa inwestycji i spółek celowych, postępowania o oddanie nieruchomości w użytkowanie wieczyste, przekształcenia spółek, podziały spółdzielni). Projektuje i opiniuje umowy oraz akty wewnętrzne spółek, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikacje adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, której jest członkiem. Pracuje również w języku angielskim.

Choose language