Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Siedziba naszej kancelarii mieści się w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie oraz Belwederu – Rezydencji Prezydenta RP. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

ul. Lądowa 6/4
00-759 Warszawa
tel.: +48 22 245 11 12
email: info@gpwlegal.com

Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Zadzwoń teraz: +48 22 245 11 12

Czy potrzebny mi jest prawnik?

Wsparcie prawnika powinny stanowić nieodłączny element otoczenia biznesu jeśli chcemy osiągnąć sukces bez ryzykownych i kosztownych porażek w skomplikowanym świecie w jakim żyjemy. Przygotowanie się do nowego projektu pod względem prawnym jest inwestycją, która z pewnością się Państwu zwróci. Potrzeba korzystania z fachowej wiedzy prawniczej zależy również od profilu prowadzonej działalności. Niektóre działalności są bardziej wrażliwe a pomyłki nie do odwrócenia np. inwestycje w nieruchomości, brak ochrony marki. Przykłady można mnożyć. Generalna zasada brzmi – im większe ryzyko, tym bardziej potrzebny doświadczony prawnik.

Jak rozliczacie się z klientem?

Honorarium za nasze usługi prawne jest ustalane z każdym klientem indywidualnie i dostosowane do jego potrzeb, koniecznego nakładu czasu pracy oraz stopnia zawiłości zleconej sprawy. Stosujemy system wyceny ryczałtowej usług, stawki za godzinę oraz system mieszany ryczałtowo- godzinowy.

Czy jesteście ubezpieczeni?

Radcowie prawni i adwokaci są objęci obowiązkowym ubezpieczeniem z tytułu wykonywania zawodu. Program ubezpieczenia obowiązkowego składa się z dwóch elementów: OC podstawowe – ubezpieczenie indywidualne i OC dodatkowe – ubezpieczenie grupowe. Odnośne ubezpieczenie zapewnia łącznie radcy lub adwokatowi ochronę na sumę ponad 1,5 mln zł.

Kto jest administratorem moich danych?

Administratorem danych osobowych jest Goźlińska, Petryk i Wspólnicy s.c. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi oraz przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Choose language