Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Siedziba naszej kancelarii mieści się w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie oraz Belwederu – Rezydencji Prezydenta RP. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

ul. Lądowa 6/4
00-759 Warszawa
tel.: +48 22 245 11 12
email: info@gpwlegal.com

Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Zadzwoń teraz: +48 22 245 11 12

 

Agnieszka Goźlińska

Radca prawny i wspólnik zarządzający; pracowała na rzecz największych firm prawniczych w Polsce – „Sołtysiński Kawecki Szlęzak”, oraz amerykańskiej firmy „Miller, Canfield, Paddock & Stone”. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w doradztwie na rzecz inwestorów zagranicznych w Polsce zarówno w zakresie doradztwa transakcyjnego jak i w doradztwie bieżącym, co obejmuje przygotowanie umów inwestycyjnych, procedury związane z rejestracją i uzyskaniem licencji, obsługę prawną fuzji i przejęć (w tym fuzji transgranicznych), lokalizacja inwestycji na terenach Specjalnych Stref Ekonomicznych, doradztwo w zakresie pozyskania personelu oraz wsparciu w sprawach ochrony marki oraz nowych technologii.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aplikację radcowską oraz studia podyplomowe z zakresu Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studia Prawa Nowoczesnych Technologii w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, w b. członek Komisji Egzaminacyjnej oraz Komisji Zagranicznej. Prowadzi seminaria dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiej Agencja Inwestycji i Handlu, dla izb gospodarczych w Tokio, Singapurze, Estonii. Pracuje również w języku angielskim i rosyjskim.

Choose language