Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Siedziba naszej kancelarii mieści się w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie oraz Belwederu – Rezydencji Prezydenta RP. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

ul. Lądowa 6/4
00-759 Warszawa
tel.: +48 22 245 11 12
email: info@gpwlegal.com

Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Zadzwoń teraz: +48 22 245 11 12

Andrzej Radzisław

jest radcą prawnym i ekspertem z 20-letnim doświadczeniem w zakresie praw ubezpieczeń społecznych, szczególnie sporów z ZUS, pracowniczych sporów sądowych, sporów na tle zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Był przez 15 lat zatrudniony w Centrali ZUS – Departamencie Ubezpieczeń i Składek, gdzie brał udział w opiniowaniu aktów prawnych związanych z ubezpieczeniami oraz analizował wydawane przez ZUS interpretacje w zakresie ich zgodności z przepisami, kontrolował jednostki terenowe ZUS. Jest wykładowcą prawa ubezpieczeń w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na studiach dla kierowników jednostek trenowych ZUS oraz dla aplikantów w ramach szkoleń organizowanych przez Okręgową Izbę Radców prawnych w Warszawie. Regularnie publikuje w najważniejszych dziennikach prawnych Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej, czasopismach wydawnictwa GOFIN, WIP, BECK, występuje w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych oraz uczestniczy w kongresach sympozjach związanych z tematyką ubezpieczeń społecznych. Trener z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń dla służb kadrowo płacowych oraz kadry zarządzającej z zakresu ubezpieczeń społecznych.
Ukończył Wydział Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie oraz aplikacje radcowską. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Choose language