spinner
h
London Office
Quick Contact

Goźlińska Petryk & Wspólnicy

Zadzwoń teraz: +48 22 245 11 12

Rejestracja spółki w ciągu 24 h i obsługa księgowa, wirtualny adres, obsługa zgromadzeń wspólników i posiedzeń zarządów.

Zapewniamy przygotowanie do kontroli ZUS i opracowanie strategii w sporze z ZUS.

Przygotowanie dokumentacji pracowniczej, w tym pod kątem kontroli ZUS, zatrudniania i zwalnianie pracowników. Reprezentacja podczas kontroli PIP.

Opracowywanie i negocjacje umów wdrożeniowych, serwisowych i rozwojowych. Opracowanie polityki bezpieczeństwa danych i wdrożenie RODO.

Zapewniamy doradztwo przy tworzeniu, przekształceniu, likwidacji podmiotów leczniczych, rejestrację praktyki indywidualnej i podmiotu leczniczego.

Zapewniamy wsparcie przy nabywaniu i zagospodarowaniu nieruchomości handlowych, przemysłowych i mieszkalnych, budowie infrastruktury oraz wynajmie powierzchni biurowych.

Zapewniamy obsługę kompleksowa firm ukraińskich w Polsce, legalizacja zatrudniania obywateli Ukrainy.

Skontaktuj się z nami pod numerem czynnym 24h: +48 532 364 244

lub napisz do nas info@gpwlegal.com

Jesteśmy tu dla Państwa

Goźlińska Petryk & Wspólnicy s.c. to zespół doświadczonych specjalistów z długą historią doradztwa dla klientów tak polskich jak i zagranicznych, z wielu branż gospodarki, przy bardzo szerokim zakresie struktur i rodzajów transakcji. Nasi prawnicy mają ponad 18-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym w dziedzinach prawa, w których się specjalizują. Łącząc bardzo duże doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą możemy skoncentrować się na dostarczaniu naszym wymagającym klientom usług o najwyższej jakości. Osiągamy to także poprzez stosowanie rozwiązań sprawdzonych w praktyce i zorientowaniu na cel postawiony nam przez klienta. Doradzamy w 6 językach, posiadamy kilka biur w Polsce a także za granicą. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Bądź z nami na drodze do Twojego sukcesu

Doświadczeni prawnicy. Specjalizacja w wybranych dziedzinach prawa. Oczekiwane wyniki.
5

Lokalizacji biur wspierających naszych klientów: Warszawa, Kraków, Lublin, Charków, Singapur.

6

W tylu językach doradzamy naszym klientom: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim i ukraińskim.

15

Nasi prawnicy mogą się poszczycić tyloma latami doświadczenia w obsłudze klientów.

6287

Poprowadzonych spraw i projektów, w tym międzynarodowych.

Sorry, no posts matched your criteria.

Chcesz odbyć praktyki?

Rozpocznij swoją karierę prawniczą wśród naszych ekspertów. Ucz się od specjalistów w danej dziedzinie za pomocą przystępnych metod i w przyjaznym otoczeniu.

Dołącz do nas

Dowiedz się więcej na naszym blogu Wydarzenia

Choose language